nota kayıt programı

Bağlamacı olarak sizlere sitemizin yeni bir özelliğini tanıtmak istiyorum. Bağlama Nota Arşiv Programı. Artık Nota Arşiv Bölümüzde yer alan notaları kasics gt 2000 dames aanbieding asics gt 2000 dames aanbieding adidas originals opening ceremony τσαντες χιαστι trussardi radio elta سيرجيو تاكيني ساعات prada schuhe 2017 adidas handball spezial test schiebermütze tamini tasche houston texans andre johnson jersey houston texans andre johnson jersey penn state store cizme rosii barbati lsu storeendinize özel klasörler içinde saklayarak daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Favori Listesi

Yukarıdaki gibi sınırsız sayıda kategori oluşturup, kategori içlerine sınırsınız nota ve not ekleyebilirsiniz. Bir notayı birden fazla kategoriye ekleme imkanınız vardır.

Bağlama Nota Arşivinin bu özelliği kullanmak için kayıt olup, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra nota detayına gelerek buradan

Favorilere ekle Kısmına tıklayarak istediğiniz kategorin altına kayıt ekleyebilirsiniz. Bir kategoriniz yoksa; Açılan pencerede Yeni liste oluştur butonuna tıklayarak yeni bir kategori oluşturabilirsiniz.

Sınırsız yeni liste oluşturma imkanı vardır. İstenilen notalar buralara eklenir. Daha sonra bunlara ulaşmak için menü içerisindeki favori listem linkine tıklayarak açılan sayfadan erişim, silme, güncelleme işlemleri yapılır.

30.000 kayıttan Fazla Türkü Arşivimize ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir